Skip to content Skip to footer

Powiększanie ust

Powiększanie ust

Zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej zyskują większą popularność. Kobiety coraz częściej decydują się na modelowanie ust, które powinny posiadać odpowiedni kształt, wielkość i kolor.

Metody powiększania ust

Odpowiedni makijaż sprawi, że usta staną się optycznie większe, niestety jest to bardzo czasochłonna zadanie. Można się zdecydować na makijaż permanentny, ale efekt może okazać się niezadowalający.Popularne stają się metody małoinwazyjne takie jak wstrzykiwanie w wargi własnego tłuszczu lub kwasu hialuronowego. Są to metody bezpieczne i praktycznie bezbolesne. Nie można tego powiedzieć o zabiegach chirurgicznych, które także są wykonywane, aby wymodelować usta.

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalny wypełniacz chętnie wykorzystywany przez kosmetologów i lekarz. Za jego pomocom można efektownie uwydatnić usta, nawilżyć je oraz ujędrnić.Zabieg z użyciem kwasu jest krótki i bezbolesny. W usta wstrzykiwana jest niewielka ilość tego wypełniacza (maksymalnie 1 ml). Aby preparat został dokładnie rozprowadzony w obrębie ust należy je delikatnie rozmasować. Wykwalifikowani specjaliści sprawią, że uzyskany efekt zadowoli nawet najbardziej wymagającą kobietę. Warto zapoznać się z ofertą Say WOW! – https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/.

Komu zaleca się zabieg?

Modelowanie ust zalecane jest szczególnie paniom z małymi wąskimi ustami, które straciły jędrność i witalność. Wskazaniami do zabiegu są także usta, które są niesymetryczne lub jeden z kącików zaczyna opadać. Jeżeli koloryt warg jest niezadowalający, także warto zastanowić się nad zabiegiem. Poza tymi zaleceniami na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego może zdecydować się każda kobieta, która chce zyskać piękne usta i większą pewność siebie.Jeżeli masz pytania lub wahasz się, czy zabieg jest dla Ciebie skontaktuj się z Say WOW! Telefonicznie lub za pomocą formularza umieszczonego na stronie (https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/). Specjalista odpowie na każde pytanie i dostosuje zabieg do Twoich potrzeb.

Leave a comment