Skip to content Skip to footer

Unisystem ma najlepsze produkty optoelektroniczne

Unisystem ma najlepsze produkty optoelektroniczne

Unisystem to lider na rynku dystrybucji wyświetlaczy i paneli dotykowych, a także znany dostawca innowacyjnych rozwiązań mających za zadanie wizualizację informacji. Wyświetlacze, panele i ekrany towarzyszą człowiekowi w dzisiejszym świecie na każdym kroku. Dzięki firmie Unisystem mamy najlepsze modele produktów.

Co wyróżnia Unisystem?

Przed wprowadzeniem do sprzedaży firma wybiera najlepsze modele. Tylko kilka trafia na rynek. Dlatego produkty zadowolą najbardziej wymagającego klienta. Unisystem obsługuje klientów, którzy są znani i bardzo wymagający. Każdy produkt musi spełnić wymagania jakościowe.

Unisystem udziela wsparcia technicznego na każdym etapie projektu. Nie tylko zajmuje się sprzedażą. Pomaga przez cały proces wdrażania. Firma zatrudnia ponad 100 osób, głównie najlepszych specjalistów optoelektroniki. Tak wąska dziedzina pozwala na to, by wyróżniali się wiedzą na poziomie eksperckim.

Na stronie https://www.unisystem.pl/pl znajdziesz ofertę produktową

Na stronie https://www.unisystem.pl/pl jest zakładka z katalogiem produktów. Każdy jest szczegółowo opisany, podane są dokładne parametry. Można tutaj kupić: wyświetlacze LCD – TFT, wyświetlacze OLED (Oled graficzne lub Oled znakowe), wyświetlacze Mono LCM (Mono LCM graficzne lub Mono LCM znakowe), wyświetlacze e – papierowe, monitory, komputery przemysłowe (komputery jednopłytkowe, komputery modułowe, komputery w obudowie, carrier boardy, hmi), zestawy deweloperskie, panele dotykowe (panele dotykowe pojemnościowe i panele dotykowe rezystacyjne), akcesoria (złącza zif, tasmy fpc, kontrolery do paneli dotykowych oraz inne złącza).

Z tymi produktami mamy do czynienia w różnych sytuacjach. W sklepie (POS), medycynie, transporcie, komunikacji, Smart Home i wielu innych. W 2021 roku Unisystem sprzedał 118 innowacyjnych projektów, które dostosował do preferencji wymagających klientów. Firmę wyróżnia bogate doświadczenie w dostarczaniu wielu rozwiązań dla firm.

Leave a comment