Skip to content Skip to footer

Odkryj, który kamień odpowiada Twojemu znakowi zodiaku!

Od pokoleń ludzi przyciągają kamienie i kryształy, i jest pewne, że kryją one w sobie nieznane. Jednak wiele relacji ludzi potwierdza pogląd, że niektóre z podstawowych elementów mają właściwości ochronne i mogą pomóc ludzkiemu organizmowi. Aby tak się stało, potrzebny jest jednak odpowiednio dobrany amulet. Sprawdź, który kamień jest dla Ciebie najlepszy!

Który kamień będzie dla Ciebie najkorzystniejszy?

Przede wszystkim zależy to od Twojego znaku zodiaku. Powinieneś także zdecydować, w czym chcesz, aby Twój nowy kamień Ci pomagał. Surowiec ten może być wsparciem nie tylko dla ludzkiego ciała, ale także dla ducha. Mówi się, że noszenie określonych kamieni zwiększa prawdopodobieństwo osiągnięcia dobrobytu, spełnienia w życiu uczuciowym lub sławy. Duży wybór ułatwia podjęcie decyzji o posiadaniu lub nieposiadaniu danego kamienia. Kupując surowce, należy jednak upewnić się co do ich legalności. Przed dokonaniem zakupu najlepiej jest dokładnie zbadać sklep internetowy z koralikami i cały jego asortyment.

Kamień wybrany dla Ciebie powinien być w pełni zgodny z Twoimi celami. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z jego różnymi właściwościami. Warto zauważyć, że rodzaj biżuterii, którą ostatecznie wybierzesz, jest nieistotny. W związku z tym nie ma większego znaczenia, czy wybierzesz łańcuszek, pierścionek czy koraliki. Posiadanie wielu amuletów również nie jest przeciwwskazaniem!

Zacznijmy od Wodnika.

Osoby spod znaku Wodnika powinny wybrać ametyst lub fluoryt jako swój kamień urodzenia. Ten pierwszy pomoże Ci otworzyć się na nowe możliwości i zwiększyć cierpliwość, co pomoże Ci w dążeniu do celu. Z kolei noszenie fluorytu daje możliwość wyciszenia umysłu i całego ciała. Sprzyja on wewnętrznej równowadze i pomaga nam w podejmowaniu rozsądnych decyzji.

Jaki rodzaj biżuterii jest odpowiedni dla Ryb?

Z drugiej strony, zodiakalne Ryby mogą być kuszone przez kamienie szlachetne, takie jak jadeit, kamień księżycowy lub agat. Ten ostatni odpowiada za kontakty międzyludzkie, w tym za wiedzę i łagodność wobec innych. Ten ostatni nie tylko fantastycznie wygląda, ale także (a może przede wszystkim) pozwala się uspokoić i rozpoznać swoje emocje. Bez wątpienia przyniesie korzyści zarówno tym, którzy szukają miłości, jak i tym, którzy pragną pielęgnować związek. Jadeit natomiast jest szczególnie polecany osobom, które pragną idealnej harmonii w swoim myśleniu.

Baran to znak Barana.

Baran może wybrać czerwony jaspis, jeśli urodził się między marcem a kwietniem. Będzie on całkiem przydatny w codziennych czynnościach. Nie tylko zwiększy siłę woli, ale także uwrażliwi tych, którzy go noszą. Pozwoli skupić się na tym, co jest w życiu ważne.

Pomoc w związkach Taurus

Cytryn i malachit są idealne dla osób urodzonych pod znakiem Taurusa, które mają silną osobowość. Pierwszy z nich wniesie jedynie siłę do codziennego życia, podczas gdy drugi ochroni Taurusa przed „wampirami energetycznymi”, czyli szczególnie trującymi ludźmi, którzy żywią się energią innych.

Pomoc dla chorych na raka i bliźniąt

Bliźnięta powinny wybrać bursztyn. Ten znany kamień naturalny poprawi samopoczucie. Ponadto wspaniałym wyborem jest serpentynit. Szczególnie spodoba się on artystycznym duszom. Mówi się, że pomaga we wszystkich kreatywnych przedsięwzięciach. Rozładowuje również emocje i utrzymuje pogodny nastrój. Osoby urodzone pod znakiem Raka, które są wrażliwe, powinny nosić koral. Ułatwia on dostosowanie się do zmian w życiu.

A co z innymi ludźmi?

Zacznijmy od Lwów. Tygrysie oko i topaz są dla nich idealnymi kamieniami. Oba kamienie mają piękny wygląd i uważane są za posiadające wiele korzystnych właściwości. Ten pierwszy zapewni obiektywizm i zmusi Lwy do rozpoznania własnych wad. Topaz z kolei pomoże Ci odnaleźć radość w najdrobniejszych rzeczach.

Sodalit jest odpowiedni dla osób urodzonych pod znakiem Panny. Wybierając ten kamień, osoby obdarzone współczuciem związanym z Panną będą w stanie kierować się zdrowym rozsądkiem.

Kunzyt jest kamieniem naturalnym, który powinien spodobać się każdemu, kto jest spod znaku Libry. Ten w szczególności spodoba się każdemu, kto szuka błogiego związku. Co ważne, nie muszą go wybierać tylko osoby samotne, ale także te, które przechodzą przez trudny okres w swoim związku.

Skorpiony, jako znane osoby o silnej osobowości, mogą nosić malachit lub opal. Ten pierwszy odpowiada za wiarę w siebie. Z kolei osoby, które wybiorą opal, powinny spodziewać się mniejszego dyskomfortu w wyniku wahań nastroju.

Koziorożec to ostatni znak zodiaku. Osoby urodzone pod koniec grudnia lub na początku stycznia mają do wyboru szmaragd i howlit. Pierwszy z nich pomoże Ci w podejmowaniu rozsądnych, dobrze przemyślanych decyzji. To z kolei zwiększy skuteczność w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

Leave a comment