Zależnie od wybranej opcji całą kwotę możesz spłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność na miesięczne raty

warning Prośba o sprawdzenie. Zależnie od kontekstu, zależnie od wyniku, wybierzcie własny paradygmat. expand_more Depending on the context, depending on the outcome, choose your. Pilota telewizyjnego, który wybiera programy w zależności od samopoczucia użytkownika, skonstruowali naukowcy z portugalskiego uniwersytetu w Aveiro, współpracując z jednym z. Pilota telewizyjnego, który wybiera programy w zależności od samopoczucia użytkownika, skonstruowali naukowcy z portugalskiego uniwersytetu w Aveiro. Punkty umiejętności zostaną przyznane zależnie od wybranej przez was broni. Np: Strzelba. pistolet, rewolwer, łuk i tym podobne zaliczają się do "broni palnej" Noże, sztylety, miecze, szpady, halabardy i. Zależnie od wybranej opcji całą kwotę możesz spłacić jednorazowo lub rozłożyć płatność na miesięczne raty.

zależnie - definicja, synonimy, przykłady użycia

. Wydajność i jakość obrazu zależnie od ustawień. Ze względu na mocno ograniczoną liczbę uwzględnionych kart graficznych oraz trybów bardzo pomocny może się okazać poniższy wykres. Znalezione synonimy dla słowa zależnie od to: adekwatnie, kierując się, na podstawie, stosownie, w ocenie, w odniesieniu do, w opinii, w pojęciu, w przekonaniu, według, z powodu, za, zależnie od. Wyróżnia się, zależnie od przyczyny powstania oparzenia, oparzenia termiczne, oparzenia wywołane energią elektryczną oraz oparzenia chemiczne. Oparzenia klasyfikuje się na trzystopniowej skali. Translations in context of "zależnie od potrzeb" in Polish-English from Reverso Context: W związku z tym konieczne są solidne zasady dotyczące kapitału założycielskiego w połączeniu z kapitałem.

Żyrandole w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach

. Ogromną zaletą pozabankowych produktów finansowych jest możliwość pożyczenia pieniędzy bez wychodzenia z domu. Udostępnimy wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje o Tobie i zadanym przez Ciebie pytaniu. Dzięki temu Profesjonalista może się do niego ustosunkować.

ZMW Przyranie - FanpageVideosNie zależnie od pogody, z nami zawsze gorąco ‼. Spersonalizuj wybrany produkt za pomocą nike by you. Są to między innymi pliki cookie zapamiętujące użytkownika na czas pojedynczej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, na.. zależnie. Słowniki PWN - zobacz ofertę >>. mniej niż wizja działań funkcjonariusza, który był tak zdolny, że zależnie od potrzeb mógł równie dobrze redagować Trybunę Robotniczą, pełnić w. Preferencje co do marki i modelu samochodu zmieniają się wraz z grupą wiekową osób zainteresowanych kupnem używanego samochodu. Krótkie opowiadania przedstawiające wybrane scenki. Krótsze lub dłuższe - zależnie od weny, nastroju i nerwów. Jeżeli chcielibyście złożyć jakieś zamówienie - zapraszam śmiało do zostawiania. Zależnie od wybranego modelu lampy, jej ulokowania, koloru światła, materiału i kształtu można tworzyć określony nastrój lub podkreślać charakter wystroju.

Oparzenia i odmrożenia - objawy i pierwsza pomoc - Człowiek -

. zależnie od modelu mają szczoteczki do czyszczenia/filtry itp - warto na to zwrócić uwagę. higieniczny - nawet jeśli byłby niedomyty, to zanieczyszczenia omijają dziecko, ale oczywiście warto wybrać łatwy. Pierwsza randka - zależnie. Tak się nie je ciastek. W Kanadzie możesz za darmo. Zależnie od rangi. Widmo można wykonać w warsztacie kopiując aktualne wyposażenie gracza, trzeba mieć odpowiedni wynik Konklawe w celu ich budowy, ich uzbrojenie nie ma wpływu na oryginał.

Dobranie słuchawek zależnie od potrzeb - blogi użytkowników portalu.

Märkused