W związku z tym można liczyć na korzystne oferty oraz promocje

I called, I'm in town with Rio Rancho. Zatrzymaliśmy podejrzanego w związku z morderstwem Beye Alian. Ari Tasarov is wanted in connection with the murder of the CIA director. This comment form is under antispam protection Przeszukujemy budynek w związku z zaginięciem. KAF już 24 października. W związku z tym można liczyć na korzystne oferty oraz promocje. Policja przesłuchuje Winstona Sklara w związku z morderstwem. Przykłady nie zostały przez nas wybrane ani zatwierdzone i mogą zawierać niestosowny język. A meeting on the plight of start-ups in our school. The two fugitives are wanted in connection with the murders. Tak jak ćwiczyłem bycie w związku z Jonathanem. The Police are now looking for Peter Veras in connection with the woman who. Tasarov jest poszukiwany w związku z morderstwem dyrektora CIA. Są poszukiwani w związku z morderstwem. Margie's getting cold feet about after the election. Chcemy pana przesłuchać w związku z pewnym zabójstwem. Policja poszukuje Petera Verasa w związku z ciałem kobiety. Jest poszukiwany w związku z podwójnym zabójstwem. Eleanor była w związku z kimś z orkiestry. TV: Police have arrested two Albanian men in connection with the murder of British businessman Jacob Gould.

Synonim w związku z tym • Słownik synonimów …

. Ostrzeżenie o wulgarnym języku Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych kontekstach. Police are questioning Winston Sklar in relation to the murder. Dzwoniłem w związku z Rio Rancho. Fintech coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Mamy pytania w związku z trwającym śledztwem. Congratulations, guys, start of the expedition. Jest przesłuchiwany w związku z kolcami. Policja aresztowała dwóch Albańczyków w związku z morderstwem brytyjskiego biznesmena Jacoba Goulda. Przyjechałem w związku z Rio Rancho. Eleanor was in a relationship with someone from the orchestra. Gratuluję wam w związku z początkiem ekspedycji. I didn't want to ask the city-wide ban on racial profiling. We have detained a suspect with regard to the murder of Beye Alian. We have some questions as a part of an ongoing investigation.

W związku z tym można liczyć na korzystne oferty oraz promocje. Bank Spółdzielczy w Bełchatowie. Nie możesz być w związku z uczniem. Your son is being questioned his spikes. Margie zaczyna panikować w związku z wyborami. Prosimy cię o zgłoszenie przykładów, które należy poprawić lub które nie powinny być widoczne. He's wanted in connection with a double homicide. Zarejestruj się, żeby zobaczyć więcej przykładów Zarejestruj się Połącz.

w związku z - tłumaczenie na angielski - słownik …

. You can't have a relationship with your student. We're canvassing the building in regard to a missing person. We're here to question you in connection with a capital crime. Tłumaczenia zawierające słowa wulgarne lub potoczne zwykle oznaczone są na czerwono lub pomarańczowo. Just like I practiced being in a relationship with Jonathan. Nie chciałam prosić w związku z zakazem rasowych stereotypów. Spotkanie w związku z sytuacją w naszej uczelni. W związku z tym można liczyć na korzystne oferty oraz promocje

Märkused