Trudno się dziwić

TRUDNO SIĘ DZIWIĆ KIBICOM RYWALKI, ŻE BYLI NIEZADOWOLENI - ADRIANNA KREFT PO GALI TFL 20

. Niestety nie ma możliwości szybkiej weryfikacji przez aplikację lub kod SMS. w okolicach wrocławskiego Pręgierza. Trudno się dziwić.. Chłopak postanowił zorganizować protest przeciw TVP we Wrocławiu. Okazuje się, że jedna z osób z jego rodziny potępia jego działania i rząd PiS.

Bez wątpienia każdy człowiek chciałby mieć jak najwięcej pieniędzy. Według „Polska The Times”, jest synem siostry szefa rządu – Anny.,,Mam zamiar zmienić postrzeganie ludzi na politykę, a także stworzyć Polskę, która jest dla każdego. Tu nie chodzi o poglądy, a o sprawiedliwość. Telewizja publiczna ma być dla obywateli, a nie dla jednego ugrupowania” – pisał Franek Broda na Facebooku.Matką młodzieńca jest Anna, siostra Prezesa Rady Ministrów, wg ,,Polska The Times".

Koniec świata spin doktorów. Wnioski po kampanii do PE

. Trudno się dziwić.

Ludzie PiS zarobią na koronawirusie? Paweł Mucha oburzony: absurdalne rozumowanie

. Pokażmy, że nie zgadzamy się na to, aby telewizja publiczna, która jest opłacana za pieniądze obywateli, była tubą propagandową partii rządzącej. Nie zgadza się z rządami PiS, ani polityką TVP. Trudno się dziwićMateusz Morawiecki z pewnością wolałby o tym nie wspominać. Poprzez konto w serwisie otrzymasz informację o złożeniu oraz rozpatrzeniu. Więc bez względu na to, za jaką partią polityczną jesteś, przyjdź i protestuj z nami

Märkused