Rynek pożyczkowy wciąż się rozwija

Rynek pożyczkowy będzie ewoluował -

. Coraz więcej osób, zwłaszcza młodych, zaciąga pożyczki przez internet, ale wciąż jednak mocno przyzwyczajeni jesteśmy do kontaktu z doradcą. Rynek będzie ewoluował, ale rewolucji nie.

Rynek pożyczkowy będzie ewoluował - Puls Biznesu -

. Część konsumentów pożycza, gdyż aspiruje do realizacji wyższych planów, w związku z tym średnia wartość pożyczki rośnie. Rynek będzie ewoluował, ale rewolucji nie będzie - mówi w studiu Pulsu Biznesu na Forum Ekonomicznym w Krynicy Maciej Mikucki, dyrektor finansowy, członek zarządu Providenta. Wartość rynku pożyczkowego w Polsce oszacowano już na miliardy złotych, jednak wciąż prognozuje się wzrosty. Zmiany w tym obszarze następują szybko i dynamicznie, dlatego warto. Przeczytaj więcej na temat: Forum Ekonomiczne w Krynicy. Najchętniej korzystają z szybkich pożyczek online lub ratalnych. Na Twoje konto wpłynie 100% wartości faktury. Finansowanie 90% wartości faktury. Rzadziej z tradycyjnych kredytów bankowych. - Polacy najwięcej pożyczają zbilansowanie budżetu domowego, sprzęt AGD lub zakupy promocyjne w sieci. Nie wiesz jak zapewnić dziecku niezapomniane wakacje?. Rynek pożyczkowy wciąż się rozwija. Na liście potrzeb są również wyjazdy wakacyjne – wynika z analiz Miloan Polska. Rynek pożyczkowy wciąż się rozwija. Stąd tak popularna forma zadłużania się przez Internet. – podkreśla Beata Szwankowska, prezes Miloan Polska.

Krótka analiza rynku pożyczkowego w Polsce - Ekonomia -

. Warto porozumieć się z pożyczkodawcami. Rynek pożyczkowy wciąż się rozwija. Przez ostatnie lata rynek pożyczkowy rósł stabilnie

Märkused