Provident Polska zostanie pozwany za czyny nieuczciwej konkurencji

W ramach Pakietu Życie, Pakietu AntyRak, Pakietu AntyRak Plus ochrona jest świadczona przez AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki Wynajmowanej. na reprezentatywnym przykładzie Pożyczki na Start. Provident Polska SA wycofał z oferty ubezpieczenie grupowe Pakiet Ochronny. Uratowało mnie to w potrzebie. W ramach Pakietu Zdrowie, Pakietu Dziecko, Pakietu Dzieci ochrona jest świadczona przez AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Provident Polska zostanie pozwany za czyny nieuczciwej konkurencji. Z oferty „Pożyczka na Start” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla Provident Polska S.A. Spora część firm pożyczkowych działających online posiada w swojej ofercie pożyczki za 0 zł.

Provident Polska - Informacje w - wiadomości, zdjęcia.

. W ramach Wizyt u Lekarza świadczenie jest realizowane przez ubezpieczyciela AWP P&C S.A. Ochronę ubezpieczeniową w ramach umowy Pakiet Pomocny dla Klientów Providenta świadczy MetLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Jednak każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie..

Ochronę ubezpieczeniową w ramach umowy Pakiet Medyczny dla Klientów Providenta świadczy AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej konsumenta. Z oferty „Nowa Prosta Pożyczka” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci. Z oferty „Pożyczka Wynajmowana” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci.

Provident - opinie klientów i eksperta o pożyczce oraz dane firmy.

Märkused