O nas | Łowca Chwilówek

O nas | Łowca Chwilówek. Grupa Morizon Morizon S.A. debiutuje na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma realizuje pierwsze projekty dla rynku nieruchomości. Usługa zapewnia promocyjne oprocentowanie i wysokości 2,20%. Z narzędzi FinPack korzysta już ok. W tym roku też powstaje Virtal Sp. Ruszają Domy.pl - nowy serwis z ogłoszeniami.

Gummibär - Bubble Up - Song and Dance - The Gummy Bear

. Melog skupia się wyłącznie na rynku nieruchomości. na dworcu Warszawa Centralna, na pojazdach komunikacji miejskiej oraz na wielkoformatowych billboardach. Rozpoczyna się kampania promocyjna Domy.pl. Nazwa PwC odnosi się do firm wchodzących w skład sieci PwC, z których każda stanowi odrębny podmiot prawny. zmienia nazwę na MZN Property S.A. O nas | Łowca Chwilówek. - firma łącząca usługi finansowe z unikalną technologią automatyzującą proces selekcji najlepszego kredytu. Lepiej jest unikać anonimowych ogłoszeń znalezionych np. O nas | Łowca Chwilówek. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Trwa pobieranie danych. O nas | Łowca Chwilówek. Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania i doradztwem IT. Rusza pierwszy internetowy serwis z ogłoszeniami - Oferty.net. Więcej informacji na stronie. Biuro firmy mieści się w Gdyni - mieście z morza i marzeń. Do grona akcjonariuszy Morizon S.A. Na początku jest dodatkiem do oprogramowania dla biur.

. Startuje współpraca z Wirtualną Polską - powstaje serwis morizon.wp.pl. Druga i kolejna pożyczka do 5000 PLN – kwota dla pożyczających co najmniej po raz drugi dość znacznie wzrasta. debiutuje na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dotychczasowi udziałowcy Grupy Melog stają się akcjonariuszami Morizon S.A. Mała ciekawostka: nazwa firmy to "golem" pisany wspak. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Spółka rozpoczyna technologiczną współpracę z Anonse.pl, przejmując w zarządzanie nieruchomościową część tego popularnego serwisu ogłoszeniowego

Märkused