Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu zuzka82 No super tania pożyczka to to nie jest

Dziś chciałbym całej Ziemi minus dać Jako jedyny czuję trendy, dobrego gustu Anioł Stróż Samemu Bogu wytknę błędy. Czuję, że w nocy znów nie pójdę spać Ktoś w Internecie przecież nie ma racji.

NOWOŚĆ 2019 NAJNOWSZA SKŁADANKA DISCO POLO 2019 WRZESIEŃ 2019 HIT ZA HITEM 2019 WRZEŚNIOWE PARTY MIX

. Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu zuzka82 No super tania pożyczka to to nie jest. Miernocie muszę srogi opór dać Teraz już idę, muszę ćwiczyć. Łydka Grubasa - Nie lubię to - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów. Muszę szlifować słowa te, Na które zawsze możesz liczyć: gówno wiesz, nie znasz się! Nie lubię to. Chcesz wziąć darmową chwilówkę?.

Indios Bravos - Lubię to - tekst piosenki, tłumaczenie.

.

ŁYDKA GRUBASA - 01. Nie lubię to

. Ty tylko toczysz pianę z ust Nie lubię to.

Ja się nie boję, mnie tu nie ma. Wszystko wokół mnie to dno! Nie lubię to. Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu zuzka82 No super tania pożyczka to to nie jest. A teraz klęknijcie przed waszym Facebogiem. Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu zuzka82 No super tania pożyczka to to nie jest.

MEMY - Barca 6-0 Gijon, Rayo 2-3 Real # 272

. Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu zuzka82 No super tania pożyczka to to nie jest. Żadna kapela nie potrafi grać Każda dziewczyna ma za małe cycki. Wszystko oprócz mnie to zło! Ze mną nie będzie żadnych negocjacji. Rację mam no i już! Nie lubię to. Na podstawie twojego wniosku pożyczkodawca podejmuje. Poznaj historię zmian tego tekstu Drukuj tekst Zgłoś błąd Poleć znajomemu Komentuj Dodaj do ulubionych Głosuj na ten utwór Podobne pytania Czy W.I.T.C.H. Jestem za kiepski na twój gust Mnie nie dotyczy twoja ściema

Märkused