Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu anonim 99 Ja tam sie z Wami nie zgadzam

Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 2 lat temu Anonim Dobrze wiedzieć że w razie nagłej potrzeby można w miarę szybko zdobyć gotówkę.

Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu anonim 99 Ja tam sie z Wami nie zgadzam. Lubię to 0 Nie lubię Odpowiedz 1 rok temu anonim 99 Ja tam sie z Wami nie zgadzam. Dzięki temu dowiesz się jak pożyczanie w wybranej firmie przedstawia się w realu i upewnisz się w swojej decyzji. Żadna kapela nie potrafi grać Każda dziewczyna ma za małe cycki.. Muszę szlifować słowa te, Na które zawsze możesz liczyć: gówno wiesz, nie znasz się! Nie lubię to.

10 najciekawszych newsów tygodnia ))

. A teraz klęknijcie przed waszym Facebogiem. Wszystko oprócz mnie to zło! Ze mną nie będzie żadnych negocjacji. W wielu przypadkach bezpłatna pożyczka może wynosić do 2 000 zł.

Shell Challenge! Kończę projekt domu Pandoramy w The Sims 4! BEZ MODÓW

. Wszystko wokół mnie to dno! Nie lubię to. Dziś chciałbym całej Ziemi minus dać Jako jedyny czuję trendy, dobrego gustu Anioł Stróż Samemu Bogu wytknę błędy. Ja się nie boję, mnie tu nie ma. Miernocie muszę srogi opór dać Teraz już idę, muszę ćwiczyć. Czuję, że w nocy znów nie pójdę spać Ktoś w Internecie przecież nie ma racji. Rację mam no i już! Nie lubię to. Jestem za kiepski na twój gust Mnie nie dotyczy twoja ściema. Ty tylko toczysz pianę z ust Nie lubię to.

Märkused