Jedynym pozytywem wynikającym a takiej sytuacji jest możliwość skorygowania odprowadzonego podatku od niezapłaconych faktur

 Zakładam, że intelektualny wkład w FORP jest więcej niż jednoosobowy. W powieści Haszka była to przemyślana scena humorystyczna, ale w sytuacji naszego kraju jest to, co najmniej, tragiczne nieporozumienie. Jedynym pozytywem wynikającym a takiej sytuacji jest możliwość skorygowania odprowadzonego podatku od niezapłaconych faktur.

Konferencja prasowa Solskjaera po meczu z Watfordem: Pogba był.

. Sprawdź gdzie dostaniesz pożyczkę ratalną bez formalności!. Dopiero na samym końcu należy wybrać najlepszy mechanizm wyborczy gwarantujący realizację przyjętej polityki. A jeżeli założymy, że frekwencja w wyborach wyniosła np. Jak widać hasło zdemokratyzowania procesu wyborczego przez wprowadzenie JOW prowadzi w rzeczywistości od ograniczenia tej demokracji.

Miała być wielka nadzieja polskiej piłki. Wyszło jak zwykle. -

. Jednocześnie żydo-system uzyska przejściowy, krótkotrwały wzrost frekwencji wyborczej wśród kolejny raz oszukanego społeczeństwa przy całkowicie pewnym dla siebie wyniku wyborczym. Jedynym pozytywem wynikającym a takiej sytuacji jest możliwość skorygowania odprowadzonego podatku od niezapłaconych faktur.. Dalej mamy już same negatywy – wymienię najistotniejsze. Stąd wysiłki żydo-systemu i jego agentury w blokowaniu każdej niezależnej inicjatywy Polaków, każdej próby narodowej integracji. Federacji Obywatelskich Ruchów – Polska, którego głównym pomysłodawcą i inicjatorem, przynajmniej oficjalnie, jest Paweł Kukiz, popularny muzyk i nowe, można rzec, objawienie w polityce. I wielu namieszało w głowach indoktrynacyjne hasło „niewidzialnej ręki wolnego rynku”, która – ta ręka – miała nam zapewnić wieczną szczęśliwość.

JEDYNY POZYTYW Z KWALI do Game Addict Tournament. - YouTube

. Taka musi być logika politycznego myślenia. Jak na wyjątkowo krótką działalność w tej niewdzięcznej dziedzinie życia, P.Kukiz uzyskał zdumiewającą popularność w wielu środowiskach politycznych – ma się rozumieć, że nie bez udziału żydo-mediów, co winno zastanowić myślącą część elektoratu. I to ma być jedyny lek na całe zło. Został ikoną „cudu” polskiej transformacji: od socjalnego bezpieczeństwa i rozwoju do totalnej nędzy. Dominacja jednej partii w okręgu wyborczym – tracą sens czynne i bierne prawo wyborcze. P.Kukiz i s-ka, czyli ich FORP, poza techniką wyborów nie zaproponowali niczego więcej. Rzec można jeszcze, że jest chyba jedyną prezentowaną publicznie osobą, z którą – tak się nam sugeruje – należy kojarzyć, że idzie „nowe”. No, bo w końcu to ta nędza jest przyczyną, że Polacy próbują politycznej działalności, co z pewnością zaczyna poważnie niepokoić żydo-system – sprawcę naszej nędzy i kto wie czego jeszcze. popłynęła do Polski złudna ideologia „wolnego rynku”. Żydo-system obniża w ten sposób koszty rządzenia, zamiast korumpować kilka partii, korumpuje zaledwie dwie zostawiając iluzję wyboru.

Jednak słabość żydo-systemu i całkowity brak politycznej argumentacji z każdym dniem stają się coraz lepiej widoczne. Jedynym pozytywem wynikającym a takiej sytuacji jest możliwość skorygowania odprowadzonego podatku od niezapłaconych faktur. Zresztą wielu łobuzów  powtarza do dzisiaj hasła żydowskiego kapitalizmu. o tym, kto zostanie wybrany zdecydowałby cały układ finansowo-medialno-polityczny. Jedynym pozytywem wynikającym a takiej sytuacji jest możliwość skorygowania odprowadzonego podatku od niezapłaconych faktur. Zgodnie z zasadą JOW zwycięzcą zostanie kandydat A, pozostali odpadną

Märkused