Ja jak potrzebowałem kasy to wziolem w Profi jak dugi raz bede potrzebowal po pojde do vivus zeby miec za darmo

Przeczytałam już sobie też co jeść. Stali klienci firm pożyczkowych również są doceniani i mogą liczyć na coraz bardziej atrakcyjne warunki. Nosz ja pierdolę, ile kasy w to wyjebałem to ja nawet nie, zakładałem się, ponieważ potrzebowałem gotówki, wiadomo, jako student ciężko zarobić inaczej jak nie pracą, a niektóre mecze w mojej opinii zdawały się pewne, ale jednak się tak nie zdawało.

Rapida - opinie klientów i recenzja pożyczki | …

. Mam nadzieję że przy nich schudnę z tego co trzeba. Zaufaj mi, postaw odwrotnie niż ja." Następnego dnia Miki dzwoni do mnie z głosem przerażenia "Stary. Pech w bukmacherce Cię nigdy nie opuści, hajsiwo też nie. Sam prezes Fortuny służy Ci i wpierdala swoje własne gówno.

mom meet my Boyfriend • taekook - painful truth …

. Trening dla początkujących Przyjaciele moi mam pytanie tanie białko do tej pory stosowałem głównie Kaizena ale teraz potzrebuje żeby dodawać do gainera więc myślałem nad jakąś ostrowią tylko czy sie kalkuluje. Na parę miesięcy przestałam w ogóle ćwiczyć cokolwiek poza spacerem. Cała Polska, nawet reprezentacja oraz sam Cesarz Imperator Cesartwa Polskiego Andrzej Duda wierzy w Ciebie i twoje zdolności. Obstawiłeś kupon na przeciwników Polaków, Miki odwrotnie, żeby mógł się jeszcze dorobić.  Popijając Martini patrzyłem się na plażę kiedy wszedł on.. W moim domu znajduje się komplet odważników, sztanga, drążek i skakanka. Sporting ma grać rezerwami, a rezerwy w swojej lidze pierdolą dosłownie wszystkie spotkania. Tak w razie gdyby zaczął mi spierdalać lub gdyby zapierdolił mi hajs z buka. Pewnego dnia po meczu Sportingu z Atletico prezydent klubu z Lizbony ogłosił że zawiesił cały skład za ich fatalny wynik. Studia nas już w ogóle nie obchodziły, mieliśmy pewne źródło dochodu. Adam juz ostatnio mi pisal, ze jak zmiana treningu nie pomoze to przemyslimy ta opcje. No to zacząłem dogłębną analizę. Myślę no w sumie co się może stać. Meczyki mi wchodziły, raz za razem, nawet mecz kuhwy świni mi wszedł bo jakiś typ z Wisły strzelił im gola w ostatnich minutach xDDD, został mi mecz w Holandii. Ja jak potrzebowałem kasy to wziolem w Profi jak dugi raz bede potrzebowal po pojde do vivus zeby miec za darmo. a prędzej napisałam już co jem na ogól dziennie. A gdy ostatnio o tym wspomniałam to dowiedziałam się tylko że organizm sam wie ile i tyle sobie wyprodukuje. Zadzwoniłem do najlepszego przyjaciela który mnie wprowadził w świat bukmacherki, będę mówił na niego Miki, nie dlatego że nazywa się Mikołaj, ale że miał takie wyjebane uszy co ta myszka z bajek Disneya. Niższy od Kaczyńskiego ziomeczek, włosy po bokach a czoło na kilometr długości. Były momenty, że nie mogłam ręki podnieść, taki zupełny brak sił i ciągła niedoczynność.  Dostawaliśmy wiele próśb od ludzi, abym obstawiał tamtych, bo chcą, żeby zjebali. Tyle hajsu mi uciekło bo stracili gola w ostatnich minutach. Mam czas do przemyślenia propozycji przez weekend, więcej = mniej czasu. No i się stało, stracili bramkę, zacząłem się martwić. No i spoko, ziomek został moim służącym, od tygodnia krążą wiadomości że prezes  firmy bukmacherskiej spierdolił z Czech i słuch o nim zaginął. Szkoda mi , a nie sądzę, żebym jakoś to odczuł. Już wyciąga ręce, a ty nagle PRZYCIĄGASZ PUCHAR Z POWROTEM i  krzyczysz "NIE DLA PSA KURWA!" Wszyscy Polacy zaczynają się szyderczo śmiać, Merkel pada na kolana i zakrywa opłakaną twarz dłońmi. Już z torbą pełną szmalu zmierzamy w stronę buka kiedy nagle zadzwonił mój telefon. Wynoszą Was z apartamentu i noszą na rękach przez cały Sopot.

Kurwa, chyba znalazłem złote jajo. W dzień meczu rano patrzę na kursy. Wiec ten organizm i tak ma wiecej odpoczynku niz normalnie. "NIE DLA PSA DLA PANA TO! NASZE, POLSKIE, NIE ODDAMY KURWA!" Zemściłeś się za drugą wojnę światową. Z rezydencji wychodzi sama kanclerz Angela Merkel ze łzami w oczach. Ja i Miki, władcy świata, bogowie, którzy pilnują przebiegu spotkania. Jeżeli jednak ktoś ma np. I chyba czas się za to wziąć. @Panteon - jak leci to po całości po trochu. Postaram sobie ułożyć dokładnie dietę i dać to oceny. Zwracaj uwagę czy taka oferta jest bezpośrednio od pracodawcy czy z pośrednictwa pracy jak to drugie, to oni zazwyczaj takie Twoje CV zostawiają sobie i kiedy mają kryzysowy moment dzownią do każdego czy się podejmie. Chciała bym tylko wiedzieć jak mogę obliczyć ile dziennie kcal. A mieli mieć mecz z jakimś klubem z dolnej połowy tabeli. Nie wiem, potrzebuję teraz bo żona zrezygnowała z pracy po macierzyńskim, ale z drugiej strony decyzja ta strasznie ograniczy mój czas.  Byliśmy już znani w całej Europie. Mnie chyba prześladuje jakiś pech. Pożyczki online w weekendy na konto bankowe.

Spowiedź Horrego, czyli jak to się stało, że …

. Dają Ci puchar i zanoszą Cię do Berlina. Uczyniłeś Polskę mistrzem świata. Aha - szachy jeszcze zamówiłem na Allegro. I wtedy zaczęła się długa, bolesna seria porażek. Nagle z niewiadomych przyczyn gracze prowadzącej ekipy zaczęli grać jak jakieś pierdolone dziewczynki. Szkoda, że nie napisałeś, że chcesz kupić, to bym Ci podesłał ją w jednym pliku za darmo. Tak naprawdę mogłem mu nasrać do mordy i kazać mu wpierdolić i jego własne gówno, byle go jak najbardziej upokorzyć. Zarobiłem zbyt dużo żeby teraz to stracić. "Mam jakąś magiczną zdolność spierdolenia kuponów.

Märkused