Bank Pekao Ostrołęka

Informacja o wymogu podania danych Podanie danych osobowych dla celów marketingowych jest dobrowolne. Odbiorcy z siedzibą w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym wdrożyli odpowiednie lub właściwe zabezpieczenia Pani/ Pana danych osobowych. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych Administrator danych: Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu: marketingu produktów i usług Banku, w tym w celach analitycznych i profilowania - podstawą prawną przetwarzania jest udzielona przez Panią/Pana zgoda. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am/ poinformowany/a/ o prawie do jej wycofania w dowolnym momencie. Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowychAdministrator danych Bank Polska Kasa Opieki S.A. Na Pani/Pana wniosek administrator dostarczy kopię danych osobowych podlegających przetwarzaniu. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Przyjmuję do wiadomości, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. poprzez jej odznaczenie pod klauzulą informacyjną cookies, znajdującą się na stronie. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z Inspektorem Ochrony Danych. Chwilówka bez „papierowej” umowy to standard. Pożyczki pod Zastaw Nieruchomości Najlepsze Kredyty Konsolidacyjne Formularz kontaktowy Wybierz dogodną formę kontaktu Imię Nazwisko Telefon consent_admin Potwierdzam zapoznanie się z informacją administratora danych. Firma współpracuje min. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym profilowanie dla określania preferencji lub potrzeb w zakresie produktów lub usług oraz przedstawienia odpowiedniej oferty, przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Bank Pekao Ostrołęka. w celu marketingu produktów i usług podmiotów trzecich oraz i przez podmioty współpracujące z Bankiem w tym podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufanych partnerów.  Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Godziny otwarcia Bank Pekao, pko sa Ostrołęka ul. …

. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody - przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, co do których Komisja Europejska nie stwierdziła odpowiedniego stopnia ochrony danych osobowych. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Przekazywanie danych osobowych odbywa się na podstawie standardowych klauzul ochrony danych. Bank Pekao Ostrołęka. Polityka prywatności Akceptuję.. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. consent_tel Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawienia przez Bank w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym. U administratora danych osobowych wyznaczony jest Inspektor Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres email: [email protected] lub pisemnie: Bank Pekao SA - Centrala, ul. Bank Pekao Ostrołęka. Przyjmuję do wiadomości, że mogę  w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Na podstawie niniejszej zgody mogą być przetwarzane przez Bank następujące rodzaje Pana/Pani danych osobowych: identyfikacyjne, teleadresowe, dotyczące sytuacji ekonomicznej, poziomu wykształcenia oraz posiadanych produktów finansowych. Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.

Bank Pekao Ostrołęka. Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych. Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.

Bank Pekao Sa. i Oddział godziny otwarcia Ostrołęka

. Pożyczek na raty udziela firma pozabankowa Supergrosz

Märkused