Afery związane z działalnością parabanków nie zniechęciły do pożyczania pieniędzy poza legalnie działającymi bankami

Wykorzystują jedną z możliwych furtek. Afera darmowych leków Szumowskiego – minister zdrowia nie dotrzymał słowa w sprawie darmowych leków i opatrunków dla chorych na ED, – w Polsce nie można kupić wielu potrzebnych leków. Podpisał więc prokurator okręgowy. W efekcie wybrano ponownie niemiecką firmę, ale za dużo wyższe pieniądze. Jak widać praca w MZ nie jest zbyt zdrowia; , Bartłomiej M. „Samobójstwo” zostało popełnione w areszcie na Białołęce. W czasie wizyty prezydenta i niszczy im baner. Jarosław Kaczyński korzystał z najwyższej klasy policyjnego śmigłowca lecąc ze Szczecina na Wawel. wydano zakaz sprzedaży określonych produktów w serwisach Allegro oraz OLX. Izba spotyka się i wydaje decyzje, które nie mają mocy prawnej. Centrum Legislacyjne Rządu nie wie kto i kiedy to zrobił! Afera kilometrówkowa ministra Wąsika. Afera z ministrem zdrowia – nie przebadał się po powrocie ze strefy ryzyka! Minister Szumowski przyjechał z Włoch i nie poddał się badaniom, tylko od razu pojechał do pracy. Afera GetBack – KNF miał opóźniać przekazanie informacji o aferze, co naraziło Polaków na gigantyczne straty finansowe. Nie miał do tego prawa jako zwykły poseł, w tym czasie policja nie mogła korzystać ze swojego sprzętu,. Drogie kolacje, wynajem wilii, przeloty helikopterem w rodzinne strony,. Państwowe spółki masowo występowały o wizy i za to płaciły. Afera wycieku materiałów z zabezpieczonych w śledztwie telefonów – prywatne rozmowy z telefonów zabezpieczonych w ramach śledztwa opublikowano na hejterskim profilu w internecie, który ma być powiązany z władzą. Agresja członków partii Kaczyńskiego.

Afery III RP | Blisko Polski

. Problem w tym, że wszyscy byli… z PiS, – okazuje się, że afera podsłuchowa była pisana… cyrylicą. Fatalne wyniki aukcji, bardzo niskie ceny za najwyższej klasy konie. Szokująca liczba wypadków i kolizji rządu. Sprawę ujawnili dziennikarze Onetu; Afera GITD i system Viatoll – PiS miał zbudować polski system poboru opłat.

kobiety pracujące w wojsku za zgłaszanie nieprawidłowości. Przyjaciel Kaczyńskiego mieszka w prezydenckiej wilii, Afera z lotami Morawieckiego do Krakowa. Afera z ustawą represyjną – prezydent Duda podpisał ustawę, która wprowadza odpowiedzialność sędziów przed politykami. Afera senacka, korupcja polityczna – PiS próbuje przejąć senatorów opozycji, by ci przeszli do partii Kaczyńskiego po przegranych wyborach do Senatu. Prawo to jest sprzeczne z zasadami Unii Europejskiej. Afery związane z działalnością parabanków nie zniechęciły do pożyczania pieniędzy poza legalnie działającymi bankami. Jeśli przywiózł koronawirusa, zarazi cały rząd. Przelała pieniądze na niewłaściwe konto i nigdy ich nie odzyskała. Sprawa może skończyć się wyrzuceniem Polski z Unii Europejskiej. – minister przyznaje, że ARiMR ma wieloletnie opóźnienia w wypłacaniu pieniędzy rolnikom. Miał zarabiać na prowadzeniu domu publicznego. Afera ataków na marszałka Senatu oraz jego ludzi, w tym uderzenie ciężką kamerą dyrektor gabinetu marszałka w głowę. , kandydat PiS na prezydenta Warszawy, na poprawienie własnego projektu. – kandydatka na europosłankę z ramienia PiS, współpracująca z Solidarną Polską Ziobry i ugrupowaniem Gowina wyłudzała pieniądze z urzędu miasta..

Skandaliczne kulisy afery dubajskiej. Które …

. przez Polską Fundację Narodową i próba uwikłania jej w hejt w internecie, akcja wspierana przez TVP, – kilkadziesiąt osób, funkcjonariuszy i pracowników służb, policji, wojska, urzędników zmarło po otrzymaniu tzw. Afera wydatków Kancelarii Premiera – Morawiecki wydaje na działanie swojej kancelarii dwa razy więcej niż poprzednicy. Kaczyński nakazał marszałek Sejmu bezprawne anulowanie głosowania i zrobienie drugiego, bo PiS przegrał to pierwsze, Pekao SA , w którego miała wjechać kolumna Beaty Szydło. Coraz mniej lekarzy i ratowników chroni życia Polaków.  Afera dziwnych związków ludzi WSI z Kaczyńskimi.  Afera z lodołamaczem. Miażdżący raport NIK w sprawie stadniny. Afera w Janowie Podlaskim z końmi. Afera gangsterów wynajmujących kamienicę od ministra Banasia. Afera odpraw w aferze VAT – Wysocy urzędnicy PiS dostali odprawy na odejście z Ministerstwa Finansów po odkryciu afery VAT! Afera z pensją po aresztowaniu – Dyrektor oskarżony o aferę VAT w Ministerstwie Finansów siedział w areszcie i dostawał pensję. Zamiast rozwiązać problem, Ministerstwo Zdrowia uruchamia… infolinię. „listu śmierci”, czyli decyzji o obniżeniu wysokości emerytury do głodowej wysokości, bez możliwości skutecznego odwołania się, Afera likwidacji zespołów ratunkowych w wielu miastach, na przykład Poznaniu czy Lublinie. Okazuje się, że mają jeszcze obok drugi lokal, gdzie również prowadzą dom publiczny. Afera represjonowania prokuratorów, którzy brali udział w „marszu tysiąca tóg” – są wzywani na przesłuchania pod absurdalnymi pretekstami. Afera z izbą dyscyplinarną, której nie ma. – Kaczyński udaje na wybory, że się zmienia. Instytut Hematologii zdementował te informacje, – na ciele „Cygana” Kosteckiego znaleziono tajemnicze ślady. – poniżał prezydent Gdańska,. To krok w stronę państwa totalitarnego, oceniają prawnicy. Afera Karczewskiego – tajemnicze zarobki byłego marszałka senatu z PiS, Karczewskiego. Polsce grozi epidemia, rząd nie podejmuje działań  tej sprawie.

Szokująca LISTA 263+ AFER za czasów PiS, …

Märkused